Skip to main content

Longest session by LuDi_ShuPAK

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17425 od blento
...ili kad je nekome dobro ide...a nekog od vas je zena izivcirala...pa ga jos sad izivcira neko takav na serveru....i onda ga proglasite cheaterom i kickate ga sa servera....blah......zapravo banate...

Please Prijava to join the conversation.

  • ica
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17487 od ica
Replied by ica on topic Longest session by LuDi_ShuPAK

Blento napisao: ...ili kad je nekome dobro ide...a nekog od vas je zena izivcirala...pa ga jos sad izivcira neko takav na serveru....i onda ga proglasite cheaterom i kickate ga sa servera....blah......zapravo banate...


Ne znam za takve, tko je taj "netko"? Previše puta su nas kickali i banali sa raznih servera kad nam je išlo da bi baš takva sranja sad mi radili. Aj ti bude konkretan malo, o kome se točno radi?

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17489 od razor
Zadnji puta je konkretno Dezerter je dobio kik/ban jer je headshoto sa snajperom iz blizine (covjek je jednostavno dobar sa snajperom). Bilo je tu jos razno raznih situacija, no nije bitno.
Vecinom neznamo ko kika il bana jer sve sto se vidi je admin message poruka i naravno kik.
Sve to nebi imalo nikakav znacaj, da nismo prije imali zajednicki server i smatrali se "prijateljskim" klanovima...
No...sta je, tu je.

Please Prijava to join the conversation.

  • ica
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17501 od ica
Replied by ica on topic Longest session by LuDi_ShuPAK
E čekaj malo, tada kad je dezerter dobio kick ja sam bio na serveru i pratio sam situaciju, igrao se border i lik je bio u obrani u kuci u selu. Kad su ga stjerali u kut i sfleshali do kraja, lik se samoubio samo da netko ne bi uzeo taj kill. Ja sam bio za to da ga se trajno bana sa servera jer je taj čin zbilja jadan, no dobio je čini mi se samo kick ili kratkotrajni ban koji je dan-dva kasnije skinut. A da skida sa snajperom, skida nenormalno i svaka čast na tome.

Bez obzira na njega, meni ste dečki i cure jako simpatični, mislim da ste dobri igrači i gušt mi je igrati sa vama ili protiv vas, zato mi je krivo da su stvari pošle naopako i gnjavim vas ovdje postovima.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17503 od pisko
Ne znam, meni su svi ludi ok.... nisam imal problema s njima, kad sam kod dosel na server sve je bilo ok... tak da se nemam na kaj zalit.... ;)

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17504 od rudlava
Ice sve je OK u svakom klanu pa i u nasem(ovo nisam rekla) :P ima nestrpljivih i ponekad zivcanih(evo ja,ponekad)ljudi...zna se desit da ponekad ne razmisljamo glavom nego samo stisnemo kick i mislimo da ce se stvar sama rijesit...nadam se da cemo se i dalje druzit..i da nece vise biti nesuglasica....bio je problem sta se mi vi ludi jako dragi i onda se desi ovako nesto..ali sta je bilo bilo je,nema smisla dizat nos radi ovakvih gluposti...rekla sam sama sebi da necu vise igrat na vasem serveru ali sam se na vasu zalos predomislila tako da se vidimo uskoro..i svratite ponekad na nas server....

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.782 sekundi
Pokreće Kunena Forum