Skip to main content

CD key - za 168 kuna - akcija do petka 19.03.2010

Više
14 godina 1 mjesec ago #40365 od ne0
Opet problemi :|

Poslali mi CD.key ali kada pokusavam preko EA Download Manager.a skinut igru pise mi sljedece "The product code entered has been disabled." :cry: .

Posalo sam im mail sad cemo vidjet sta ce odgovorit. Ima tko ideju sta bi moglo bit? mislim si da nije nesto do mene??

Kako ste vi skinuli igru?

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40368 od jopke
ne mogu ti pomoci na tom podrucju....upravo zbog takvih sstvari sam i odlučio dati 150kn više i kupiti kutiju s police:) Jasno gotovinom :cool:



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40370 od mrgud
ima kakvih novosti :roll:

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40378 od ne0
Jos nista valjda je vikend pa zato... cekam do ponedeljka pa cemo vidjet :|

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40395 od blento
Neo ja sam uzeo na nacin kao i ti...poslali mi CD key..i aktivirao ga bez problema...

e sad...zasto je dissabeld ne znam...

no koliko sam citao nitko do sada nije imao problema kao ti..odnosno nisu nikog zajebali...

jesu ti sto odgovorili?..jesi sto rijesio?

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40397 od ne0
Preko cega si skinuo igru? preko EA Download Managera??????

Tamo na njihovoj stranici ima download link za taj manager i lijepo pise da se preko njega skine igra. Ja sam znaci platio CD Key, oni mi ga poslali na email drugi dan, skinuo sam taj EA Download Manager, instalirao ga, registriro se, i sad da bi izvrsio download moras upisati CD KEY, upisem CD KEY a on mi napise da je CD KEY DISSAVELD,, poslo sam im mail kreteni mi se ne javljaju mater im :evil: Mozda je problem u meni? a kako da to dokucim?

Sad skidam igru sa torrenta a treba ce 3-4 dana da se skine pa cu pokusat u igri upisat CD KEY. Ako nece radit poslat cu im mail i poslat ih u PI*DU MATERINU i nek mi vrate lovu!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.537 sekundi
Pokreće Kunena Forum