Skip to main content

CD key - za 168 kuna - akcija do petka 19.03.2010

Više
14 godina 1 mjesec ago #40428 od ne0
Preko torrenta mi je igra trenutno na 42% sutra preko dana ce bit na kompu. Navecer cu je instalirat i upisat taj CD KEY. Ako nece radit onda cu im opet poslat mail i rec da nesto ne valjda sa CD KEY.om nek mi posalju novi CD KEY ili nek mi vrate novce jer cu zatrazit povrat novca preko pay-pala da su me prevarili.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40461 od ne0
Igra se preko torenta skinula i instalacija je prosla bez i jedne greske. Pokrecem igru skida se PATCH i onda opet napise da je CD KEY deaktiviran :evil: . Suzdrzavam se pa necu psovat :lol: .



Kopiram vam mail koji sam im poslao, kao dokaz da nisam bio bezobrazan :mrgreen: .
"You do not answer me??

CD KEY is invalid from the first day you send it to me via e-mail!!!!!!!!!!!!!!!!!


When I want to download Battlefield Bad Company™ 2 via EA Download Manager write me : "The product code entered has been disabled.". In attachment I send you a picture as proof.

I got the game through friends. During installation, type cd key that you sent. The game is normally installed and download the patch. When I start the game write me : "For security reasons, the registration code for you game has been deactivated. Please refer to your customer service website to resolce this issue.". In attachment I send you a picture as proof.

Please solve my problem or send me a new cd key!

Regards, Zelimir.
"

Iskreno vec mi idu na kitu labudovu. Jeb ga morao sam jer me jeb za jedan CD KEY koji sam posteno platio. Vec par dana ne mogu igrat zbog njih!! Koji sam opce K isao kupovat preko njih to kad je jeftino moras znat da nest ne valja. Da sam se jednom opeko nego 100 puta i opet se zajebem. Dobro stari ljudi kazu : "Cvojek se uci dok je ziv." :salut: .

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40464 od blento
jeb ga NEo..ja sam kupio igru kao i ti i sve šljaka super...

znam jos hrpu ljudi koji kupuju na taj nacin i nitko do sada nije imao problema....
i ja sam bio skeptican do sada..ovo je prva igra koju sam uzeo na taj nacin..

koliko vidim ..poslali su ti OK cd key..no zbog nekog razloga je deaktiviran...e sad ..zasto ne znam?...

nego jesi ipak kontaktirao i EA?


pogledaj ovo

forum.ea.com/eaforum/posts/list/224435.page

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40465 od ne0
Necu sad u isto vrijeme popravljat kod dva majstora. Vidjet cu sta ce mi ovi napisat i dali ce sta rijesit?? Ako nece urodit plodom onda cu potrazit pomoc kod EA Support ako nece ni tamo urodit plodom onda cu ih prijavit preko paypala da su mi uvalili nesto sto ne valja i ne radi i da hocu svoje nofce nazad! Pisem vam i dalje novosti ove tragedije :mrgreen: .

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40466 od blento
sto ti je tesko napisati EA supportu jedan mail..objasniti kako si kupio igru i sto ti se dogadja....
mislim..moze biti neki glupi bug..i da ti omoguce to za par sati......nego da se sa ovim zafrkavas pa nista ne bude...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40467 od ne0

Blento napisao: sto ti je tesko napisati EA supportu jedan mail..objasniti kako si kupio igru i sto ti se dogadja....
mislim..moze biti neki glupi bug..i da ti omoguce to za par sati......nego da se sa ovim zafrkavas pa nista ne bude...

ak tak kazes onda cu im poslat :thumright:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.498 sekundi
Pokreće Kunena Forum